Skontaktuj się z nami, a później zamieszkaj u nas!

801 007 314

e-mail: biuro@zamieszkajunas.pl
tel. kom: 730 286 712

Janowska 16
Biała Podlaska
Informacje o firmie

Urząd Miasta Biała Podlaska

Budynek w Śródmieściu do nabycia wraz z działką. Kwota przystępna choć podczas przetargu może być przebita przez wyższe oferty. Na razie, za budynek przy Janowskiej 16 ustalono kwotę wywoławczą na 530 tys zł.

Nieruchomość stanowi własność Gminy Miejskiej Biała Podlaska.
Działka o numerze 1462/6 ma powierzchnię 408 m2. Nieruchomość zabudowana jest murowanym parterowym budynkiem z poddaszem użytkowym. Budynek wymaga remontu. Położony jest jednak w pobliżu instytucji urzędowych, handlowych i usługowych. W pobliżu duży miejski parking a także Żłobek miejski. Docelowo na sąsiedniej działce wybudowany ma zostać Konsulat Republiki Białoruś a w odległości ok. 100 m na miejscu obecnego rynku warzywnego w Śródmieściu powstać ma budynek hali targowej o śródmiejskiej architektonice.

Działka i budynek wyposażone są w energię elektryczną, wodociąg, kanalizację sanitarną, gaz, droga utwardzona. Możliwość podłączenia pod miejski system centralnego ogrzewania.
Na działce przewidziano zabudowę mieszkaniową z usługami komercyjnymi. Cena wywoławcza to 530 tys zł. - zwolniona z podatku VAT.


Strona internetowa firmy