Skontaktuj się z nami, a później zamieszkaj u nas!

801 007 314

e-mail: biuro@zamieszkajunas.pl
tel. kom: 730 286 712

Osiedle Kobylany
Gmina Terespol
Informacje o firmie

Samorząd Gminy Terespol

Gmina Terespol to jedna z najbardziej znanych gmin w Polsce. To także jeden z najbardziej prorozwojowo nastawionych samorządów. Co roku duże kwoty przeznaczane są na inwestycje infrastrukturalne. Co roku też w gminie pojawiają się nowi inwestorzy.

Kilka lat temu gmina wyznaczyła miejsce powstania Nowego Centrum Administracyjnego - Nowego Terespola. Pomiędzy Kobylanami a Koroszczynem na kilkudziesięciu hektarach wytoczono ulice, place, tereny zielone i kwartały pod budownictwo jednorodzinne i wielorodzinne w tym usługi. Może tu zamieszkać 20 tys. osób.

Gmina Terespol rozpoczęła już realizację własnych działań na tym terenie. Powstał nowoczesny obiekt Urzędu Gminy - Centrum Administracyjne "nowego Terespola".

Samorząd gminy zajmuje czołowe lokaty pod względem gospodarności i nakładów na inwestycje. Gmina Terespol to także znakomite miejsce do lokowania dużych przedsięwzięć biznesowych wykorzystujących potencjał granicy Unii Europejskiej i Wspólnoty Niepodległych Państw w tym Białorusi i Rosji.


Strona internetowa firmy
Nowe Kobylany

oferta dla deweloperów