Skontaktuj się z nami, a później zamieszkaj u nas!

801 007 314

e-mail: biuro@zamieszkajunas.pl
tel. kom: 730 286 712

O projekcie

 

Projekt „Zamieszkaj u Nas”  ma na celu promocję powiatu bialskiego jako wspaniałego miejsca do zamieszkania.        Miasta i gminy: Biała Podlaska, Międzyrzec Podlaski, Terespol stanowią bardzo ciekawą alternatywę dla osób, które chcą mieszkać komfortowo i nowocześnie za cenę nieporównywalnie mniejszą niż w Warszawie, Poznaniu, Krakowie czy na Śląsku. Niezaprzeczalne atuty geograficzne, ekologiczne i społeczne naszego regionu w połączeniu z nowatorskim programem socjalnym obejmującym uczestników projektu są dodatkowym argumentem. Zwiększenie liczby mieszkańców w regionie przyczyni się do jego szybszego rozwoju, wymusi powstanie nowych miejsc pracy. W szczególności dla ludzi młodych.   

 

Wszyscy Ci, którzy zamieszkają w proponowanych przez nas lokalizacjach i zechcą uczestniczyć w programie mogą liczyć na:

 

-korzystną ofertę usług medycznych i opieki zdrowotnej,

 

-pomoc w załatwianiu spraw notarialnych i prawnych,

 

-tanie usługi związane z zamieszkaniem w nowych lokalizacjach obejmujące: remonty i adaptacje pomieszczeń, sprzątanie oraz zaopatrzenie w artykuły codziennej potrzeby.

 

 

Dodatkowo zniżki na przejazdy środkami komunikacji, upusty w sklepach i restauracjach, pomoc wolontariuszy oraz szeroką ofertę kulturalną, rozrywkową i sportowo-rekreacyjną. Aby zostać członkiem projektu wystarczy kupic mieszkanie,dom lub grunt pod budowę w polecanych i promowanych przez nas lokalizacjach.

 Dariusz Chorąży

 

 

ZAMIESZKAJ U NAS to projekt społeczny wynikający z wnikliwej obserwacji otaczającej rzeczywistości. To projekt adresowany do osób już myślących o spokojnym, komfortowym życiu na emeryturze z dala od wielkomiejskiego zgiełku, spalin czy pośpiechu. To też projekt dla osób, które w swoim życiu kierują się zasadami ekonomii, szanują swoją pracę i ciężko zarobione pieniądze. Wszystkich tych, którzy są ludźmi aktywnymi, otwartymi na wyzwania, chcą poznawać nowych ludzi i szybko asymilują się w nowym środowisku, bądź chcą wrócić do miejsc, które pamiętają i kochają z dzieciństwa czy młodości zapraszamy: ZAMIESZKAJCIE Z NAMI.

 

Mariusz Maksymiuk

 

Naszą misją jest rozwój Powiatu Biała Podlaska oraz miasta Biała Podlaska poprzez wzmocnienie czynników migracyjnych, wsparcie walorów osiedleńczych, stworzenie atrakcyjnej formy - związanej z bonusami, upustami, ułatwieniami, programami partnerskimi - umożliwiającej podejmowanie pozytywnych decyzji co do związania swoich losów życiowych właśnie z Południowym Podlasiem i Ziemią Bialską. Okazuje się bowiem, że tereny te, miasta, osady i wioski mają ogromny potencjał atrakcyjności i wygrywają konkurencję związaną z wyborem miejsca zamieszkania na stałe. Projekt dedykowany jest z mojej strony trójce najwspanialszych młodych ludzi pod słońcem - rodem z Południowego Podlasia właśnie - Szymkowi, Pawłowi i Julii.

Dla mediów
     Pobierz logo projektu
     Pobierz ulotkę projektu